Фабрика Директен Продажба

Како директен фабрика, ние може да обезбеди конкурентна цена.

OEM услуга

Различни големини, бои, или печатење на логото чиста соба брисеви се достапни.

Контрола на квалитет

гарантира добар квалитет. Строги КК од страна на група 6-членови.

Брза испорака

Брзо производство, повеќе начини на транспорт. За време на испорака, без одложување.

Cleanroom и индустриски Брисевите

пена брисеви

100 ppi полиуретанска пена. Сите брисеви пена се слободни lint.

Cleanroom Пена Брисевите

полиестер Брисевите

Hydroentangled или плетен полиестер главата, 100% девица полипропилен рачки.

Cleanroom Полиестер Брисевите

Ди безбедно Брисевите

Се користи во чистење статички осетливи компоненти или делови.

Ди безбедно Брисевите

Печатач Чистење Брисевите

Lint и остатокот слободни. Мека неабразивни врвот. Подобро од памук брисеви.

Печатач Чистење Брисевите

Контакт

Треба производи каталог? Треба бесплатни примероци? Треба цитат? Само се чувствуваат слободни да контактирате со нас!

Едно нешто ми се допадна Meditech е нивната услуга, секогаш ми одговори брзо, и решавање на проблемите брзо. Јас би го препорачал Meditech брисеви за луѓето кои имаат потреба од сигурен партнер за производство на чиста соба брисеви.

Блејк Оливер, Шефот на чистење пена брисеви трговско друштво.

Јас го посетив Meditech фабрика минатата година, се беше професионален изглед, за разлика од многу други во Кина. И нашата соработка е многу пријатен. Тоа е причината зошто јас препорачувам Meditech брисеви.

Артур Мулен, Купување на менаџер