Fabrika e shitjes direkte

Si një fabrikë të drejtpërdrejtë, ne mund të sigurojë një çmim konkurrues.

Shërbimi OEM

Madhësi të ndryshme, ngjyra, apo të shtypura LOGO dhomë të pastër swabs janë në dispozicion.

Kontrollit të Cilësisë

Me cilësi të mirë e garantuar. QC rreptë nga një grup 6-anëtarë.

Transporti shume i shpejte

Prodhimi i shpejtë, modes shumta transportit. Në ofrimin e kohës, nuk vonohej.

Cleanroom & Industriale swabs

swabs Foam

100 shkumë PPI poliuretani. Të gjitha swabs shkumë janë garzë të lirë.

Cleanroom Foam swabs

poliestër swabs

Kreu hydroentangled ose thurur poliestër, 100% polypropylene trajton virgjër.

Cleanroom poliestër swabs

ESD Safe swabs

Përdorur në pastrimin komponentët statike të ndjeshme ose pjesë.

ESD Safe swabs

Printer Pastrimi swabs

Garzë dhe mbetje të lirë. Soft tip jo-gërryes. Më mirë se swabs pambuku.

Printer Pastrimi swabs

Kontakti

Nevojë për produktet Katalogu? Duhet mostrave falas? Nevojë për një citim? Vetëm mos ngurroni të na kontaktoni!

Një gjë më pëlqeu Meditech është shërbimi i tyre, gjithmonë përgjigje më të shpejtë, dhe zgjidhjen e problemeve të shpejtë. Unë do të rekomandojë swabs Meditech për njerëzit që kanë nevojë për një partner të besueshëm për prodhimin e swabs dhomë të pastër.

Blake Oliver, Bosi i një kompanie shkumë pastrimi swabs tregtare.

Kam vizituar fabrikën Meditech vitin e kaluar, çdo gjë ishte e profesionale në kërkim, ndryshe nga shumë të tjerë në Kinë. Dhe bashkëpunimi ynë është shumë e këndshme. Kjo është arsyeja pse unë rekomandoj swabs Meditech.

Arthur Mullen, Blerja Menaxher